Aktuality

Poriadna snehová nádielka

Prekvapila Vás skutočná zima? Nás ani nie.

14.12.2022

Za uplynulé dni napadala v Košiciach naozaj výdatná snehová nádielka, ktorá svojim množstvom ohromila a možno aj prekvapila.

Vďaka neustálemu monitorovaniu počasia sme na ňu boli dobre pripravení. Aj keď svojim množstvom nám dala zabrať. No nakoniec sme ju aj tak zdolali.

V teréne boli desiatky našich kolegov zimnej údržby už od skorého rána, ešte za tmy a aj počas celého dňa a tých nadchádzajúcich, až kým neprestalo snežiť.  Aby sme sa postarali o bezpečnosť a čistotu okolia Vašich bytových domov, blokov, rodinných domov a obchodných centier, pracovali sme všetci v plnom nasadení ako každý jeden deň zimnej údržby, ktorú si u nás objednávate.

Objednávky servisu zimnej údržby prijímame častokrát ešte ešte pred začiatkom sezóny. V prípade SOS situácií sme tu pre Vás vždy.

AKO TO PREBIEHA  nájdete aj tu

Preto ak chcete byť aj Vy zodpovedne pripravený na zimu, objednajte si u nás naše služby:

Zimná údržba – odstraňovanie závejov – strojové/ručné odpratávanie snehu, údržba chodníkov, prístupových komunikácií a kritických miest v okolí Vašich bytových domov, blokov, rodinných domov, firiem, garáží, parkovísk a obchodných centier.

Odsneženie garáží a parkovísk – zimnú údržbu je nevyhnutné zabezpečiť aj pre všetky plochy slúžiace na parkovanie alebo uskladnenie. Zimné upratovacie práce v exteriéri, zametanie chodníkov, uličiek a parkovísk, zimná údržba garáží a hromadných parkovacích miest.

 

 

 

 

 

Prvé jarné upratovanie

Záleží aj Vám na okolí Vášho domova?

20.3.2022

Cez víkend sme privítali prvý jarný deň a tak je na čase začať aj s jarným upratovaním.

V okolí domu, bloku, bytového domu alebo na záhrade a taktiež aj v dome samotnom. Na čo všetko by ste mali myslieť pri jarnom upratovaní, koho si privolať na odbornú pomoc a ako tieto služby zabezpečiť, sa dočítate v uvedenom článku nižšie.

AKO NA TO?

Nechajte sa preto aj Vy inšpirovať týmto článkom uvedeným v časopise Daibau.sk, ktorý nájdete tu a v ktorom nájdete aj pár zaujímavostí od nás!

Ak si chcete výsledky jarného upratovania už len užívať, neváhajte a objednajte si u nás:

Jarné sezóna – starostlivosť o zeleň a okolie domu – upratovacie práce v exteréri, zametanie chodníkov, garáží a parkovísk, orezávanie stromov, prvé kosenie trávnika, jarná údržba trávnika, hnojenie, závlaha, odstraňovanie machu.

Jarné upratovanie domácnosti dôkladné upratovanie bytov, domov, špecializované hĺbkové čistenia v domácnosti, tepovanie kobercov, čistenie a umývanie okien, zasklenených balkónov a lógií, umývanie výkladov, sklenených markíz a terás.