Služby

Upratovanie domácností

Jednorazové alebo pravidelné upratovanie – izby, kúpeľňa, kuchyňa, sanita, umývanie okien, umývanie podlahy, čistenie špár, čistenie kobercov, pranie a žehlenie.

Letná Údržba

Starostlivosť o zeleň (kosenie, vertikutácia, vyplievanie, hnojenie, závlaha, rez kríkov a stromov, mulčovanie, kompostovanie …), pravidelný zber odpadkov.

ČISTENIE PODLÁH

Hĺbkové čistenie a renovácia rôznych druhov podláh v interiéri aj v exteriéri.

INTERIÉROVÁ PREPRAVA

Suché aj mokré čistenie technických zariadení výťahov, eskalátorov a travelátorov postupom, ktorý nepoškodí mechanizmus stroja.

PRIEMYSELNÉ ČISTENIE

Čistenie garáží, hál a skladov, ako aj malých priemyselných prevádzok. Odstraňovanie následkov havárií vodovodného a kanalizačného potrubia.

DOPRAVNÉ PROSTRIEDKY

Čistenie interiéru auta, pracovného stroja (traktor, nákladné auto, …), autobusu, lietadla, či iného dopravného prostriedku.

UPRATOVANIE VCHODOV

Pravidelné celoročné upratovanie spoločných priestorov v bytových domoch. Čistenie pivníc, technických suterénov, prevádzkových a nebytových priestorov.

ZIMNÁ ÚDRŽBA

Sledovanie počasia počas zimnej sezóny (dispečing), odpratávanie snehu, posyp a odstraňovanie ľadu.

ČISTENIE EXTERIÉROV

Čistenie exteriérových stavebných prvkov (markízy, múriky, prístrešky, terasy, …). Technologicky špecializované čistenie.

ČISTENIE FASÁD

Čistenie hladkých povrchov (sklo, kameň, keramika, …). Odstraňovanie pavučín, prachu, rias a plesní z drsných zateplaných fasád.

OBCHODNÉ PRIESTORY

Pravidelné upratovanie business centra, jeho retailu a zázemia. Upratovanie firiem, upratovanie kancelárií a spoločných priestorov.

RÔZNE

Boli ste už v krízovej situácii?

Pozrite, čo všetko sa dá vyčistiť!